Kampanyalı 2019 Optimum KPSS ve Tüm Kurum Sınavları İçin Tamamı Çözümlü İktisat Soru Seti

  Optimum KPSS ve Tüm Kurum Sınavları İçin Tamamı Çözümlü İktisat Soru Seti
   
  Cilt 1 Makro İktisat  1001 Soru
  Cilt 2 Mikro İktisat  1001 Soru
  Cilt 3 Son Beşli İktisat  1500 Soru
   
  Sevgili öğrenciler,
  Bu kitap başta KPSS olmak üzere daha birçok kurum sınavına hazırlanan sizler için hazırlanmış olup, iktisat alanındaki birtakım eksikliklerin giderilmesini amaçlamaktadır...


  Sizlerin de bildiği gibi Optimum, en iyi, en ideal olan anlamına gelmektedir. Bu nedenle sizlerin de bu kitaptan Optimum fayda elde edebilmeniz için azami gayret göstermiş bulunmaktayım.


  üç ciltten oluşan Optimum iktisat soru seti, mikro iktisat, makro iktisat ve içerisinde para teorisi ve politikası, uluslararası iktisat teorisi ve politikası, büyüme ve kalkınma, iktisadi doktrinler tarihi ve Türkiye ekonomisini barındıran beşli iktisat soru fasiküllerini kapsamaktadır. 

  Sınavlara hazırlanırken en çok zorlanılan derslerin başında gelen iktisat dersini kolaylaştırabilmek ve birçok soru tipini örneklendirebilmek amacıyla,  soru sayısı oldu?ça fazla tutulmuştur. Optimum iktisat soru seti, tamamı çözümlü 3500 adet özgün sorudan oluşmaktadır. Bu soruların 1001 adedi mikro iktisat, 1001 adedi makro iktisat ve 1500 adedi beşli iktisat derslerinden oluşmaktadır. Ayrıca farklı kurum sınavlarında sorulan soru tipleri düşünülerek çoktan seçmeli soruların yanında, doğru/yanlış tarzı ve boşluk doldurma tarzında sorulara da yer verilmiştir. 
   
  Siz değerli öğrencilerimizin beklentilerine cevap verebilmek amacıyla tüm dersler ünite ünite ayrılarak, konuların bir birine karışmaması sağlanmıştır. Umuyoruz ki gireceğiniz ve de başarılı olacağınız tüm sınavlarınızda Optimum iktisat, bu başarılarınıza katkı sağlayabilsin.
  Diğer Özellikler
  Stok Kodu9786052373606
  MarkaSüvari Akademi
  Stok DurumuStokta Yok
  9786052373606
   
   

  PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.